Ztracená existence

Sami sobě » Skácelka 2015

... běžky i sjezdovky

Nejprve  17.-18.1. běžkařský předvoj "Čtyř pánů" (1339 m.n.m.) ve složení Bráník, Mates, Zdena a Lexa (všichni na běžkách Sporten) v lednu. Ze Skácelky na Vrbatovu boudu (vedro jako v sauně), Labskou (pivo paroháč s jelenem co klátí laň) a zpátky přes Dvoračky (jitrnice, housky...). Na Skácelce pak došlo k jistým neshodám ohledně budoucnosti Vagyn Dy Praga. Následující den jsme si zajeli k Ručičkám, které jsme tímto objevili.

V březnu následovala již klasická Skácelka, čtyři pány doplnili: Železo, Klára, Cáfa, Jakub a na víkend ještě Lenka s Jáchymem. Spaní v herberku, Prokop a několik novinek: vypravili jsme se k Ručičkám (tentokrát na sjezdovkách) a založili novou tradici s Bohemkou. Na Lovčence jsme zčekli záchody (ještě strašnější než kdy dřív) ale proběhlo i pár humorů s novým vrchním ohledně objednávek zelňačky. A poslední noc využili Bráník a Lexa Bobanovi nabídky a dali saunu.

Taky jsme natočili upoutávku na koncert Vagyn v paláci Akropolis. A Boban byl obdarován cédéčkem Zřejmě humor, který pak pouštěl polákům na obědy. Na základě toho jsme taky dostali nabídku hrát v říjnu na zakončení letní či v prosinci na zahájení zimní sezóny přímo na Skácelce (po vzoru Pipes and Pints či Rybiček48).

slideshow
ypsilonka webappeal

"Led!"