Ztracená existence

Sami sobě » Škola v přírodě

... Silvestr 2012 ve Skryjích

Silvestr 2012! 1-5 dní podle toho kdo kdy přijel... 5-27 účastníků... 2 sudy a mraky jiných piv a lihovin v hospodách i jinde... 0-4 výlety podle velikosti kocovin!

Konec roku 2012 jsme vyjeli slavit do Skryjí u Rakovníka, Lexova kraje, kde jsme ovšem nebyli poprvé (viz zkoušení Ženitby roku 2004). Posádky najížděly do objektu bývalé školy, dnes místa kam jezdí dětičky trávit své pobyty v přírodě, od 27.12. a postupně se nás do 31.12. sjelo 27 (včetně chvilkové návštěvy rodiny Jirátovic-Ptačinských v počtu tří).

Personálně megalomanský silvestr se však nesl v duchu přátelského veselí, Lexou kvalitně zmenedžovaných výletů (Křivoklát, studánka, jezírka, zřícenina Týřov), pingpongového turnaje a hromadného objímání při půlnočním přípitku (než obejmete 24 lidí, to chvíli trvá).

A krom toho jsme stihli: poradit si s problémovým pivním sudem a plastovým těsněním, pomoct místnímu výčepnímu při převrácení dodávky na bok na náledí, vypít spoustu skryjské slivovice, stovky pingpongových obíhaček, domácí vepřové hody u Lexovy maminky, geniální sushi raut vyroben Wanym, sledovat TyTrubko, zazpívat si (někteří švédi přišli o hlas), najít své ztracené hlasy, pustit balón přátelství a neuhořet u toho (k čemuž málem došlo), dojít v noci na místní hřbitov a najít hrob fialového poustevníka, zničit si kolena, dohrát dlouhý turnaj ve stolním tenise, postavit skutečně nevídanou trofej pro šampióna (kterou Wany slavnostně rozkopl otočkou v letu), opékat buřty, obléct se do slavnostního, zahrát si wrestling a... no bylo toho víc než dost.

Prostě jsme jako vždy oslavili konec roku s grácií sobě vlastní a kromě svých těl jsme kupodivu nic nezdemolovali... je vidět, že stárneme. Ale zábavný umíme bejt furt!

slideshow
ypsilonka webappeal

"Ljuba!!!"