Ztracená existence

Události » PředVečer o dvou půlkách

... vánoční flexování, zkoušení a představení

21.12.2009 jsme uvedli vánoční speciál Večer o dvou půlkách. A protože jsme po třech letech měli možnost ve Studiu Ypsilon uvést představení v předvánoční čas, rozhodli jsme se pro stále aktuální dvě půlky - Povídky z hajzlu a Rektální rapsódie.

Představení, které se uskutečnilo první adventní neděli 2.12. 2012, předcházelo velké zkoušení, kdy se z některých členů existence vyklubali manuálně zruční jedinci, kteří dokázali pracovat s flexou (díky Cáfo!). Zakoupili jsme tedy nový plechový sud, rozřezali ho, poškrábali, posprejovali a vyzdobili trochu sprostými nápisy.

Poté jsme vyjeli na víkendové soustředění do Benešovského Divadla Na Poště. Po celodenním zkoušení zůstala v Benešově jen pánská část ánsámblu, která zamířila podpořit místní restauraci na nádraží. Poté jsme vyrazili na bowling, kde se ukázalo, že čím víc piv, tím líp se koulí. Noc jsme strávili v ubytovně Best, která byla tím nejhorším, co jsme kdy navštívili, ale... holt takový je život kumštýře! A mezi tím vším jsme se vozili taxíky.

A neděle 2.12. 2012 se nesla ve znamení kocoviny a vyprodané Ypsilonky... to byly krásně zabitý víkendy.

Další reprízy se konají vždy pouze jednou za rok...

slideshow
ypsilonka webappeal

"Led!"