Ztracená existence

Události » Sázavafest

... hudební festival v Kácově, 2007-2012

Jednoho z našich největších festivalů jsme se zúčastnili už 6x

2012
Po loňském úspěchu zahájil Lexa sobotní program ochutnávkovou show Pravých českých míchaček a o půlnoci pak čtyři nejodvážnější členové Ztracené existence přečetli sprosté povídky od Vívedže o čemž napsal i iDnes...  ovšem bez Vívedže, neb ten byl po právu rozzloben na organizátory festivalu.
 
2011
Původně jsme chtěli originálně sehrát Dentální rapsodii ve třech lidech (Lexa, Bráník a Bonbon), ale nakonec zůstalo "jen" u Míchačkové show. Ta měla takový úspěch, že byla tentýž den ještě zopakována mimo původní program. A druhý den vyřízení z nového areálu v Benešově jsme pokračovali na festival Povaleč, kde se odehrál oprvadu hodně punkový koncert Vagyn!
 
2010

Jubilejní 10. ročník se utopil v bahně, VDP ale naštěstí hráli už ve čtvrtek a byl to parádní start celého festivalu! Úspěšná byla úplně nová punčochová show i punkový fucking circle uvnitř Balbínky - koukni na full HD video! V pátek jsme pak Sázavu opustili a chystali se v Ratibořských horách na sobotní koncert v Mladé Vožici s Mandrage. Ten byl však (zřejmě kvůli počasí) bohužel zrušen, což nám jaksi zapomněli říct:-((

 

2009
Po třech letech jsme se posunuli ze čtvrtka do víkendového line-upu. Sobotní odpolední vystoupení 1.8. jsme zahájili kontroverzně -  scénkou o nazikapele. Konsternované publikum jsme poté dorazili velkolepou koncertní show Vagyn Dy Praga. Zcela poprvé jsme odehráli náš první stupid-country-song Sestřenice.
 
Ne každý to pochopil, např. hodnocení: Netypická agro mužská kapela s aspiraci na nejdebilnější texty.
Nutno podotknout že autorem této věty na abysszine.com je jistý drogově nezávislý abstinent...
 
Jinak bylo totiž hodnocení naší produkce jednoznačné: Jejich show byla úžasná. Pánové lezli po kovové konstrukci i sami po sobě, vzájemně si lezli na ramena a skotačili ostošest. S publikem se rozloučili chytlavým popěvkem „To není žádný umění, jak chvěje se nám hlas. My jsme jenom ožralí a příště budem zas.“  viz server topzine.cz
 
Proto jsme si ještě chvíli užívali zaslouženou slávu a pak odjeli na svatbu.
 
 
2008
Na další ročník kácovského fesťáku jsme si připravili premiéru (a derniéru) mimořádného vystoupení Krása nesmírná. Hráli jsme opět první festivalový den ve čtvrtek 31.7. v půl šesté. Naši scénku, která se týkala pseudovolby nejkrásnějšího muže Ztracené existence, moderovali Halina Pawlowská a Jan Krampoul. Ten vyprávěl historky především o výborném kamarádovi Pepovi Fouskovi.
Po scénce následoval koncert VDP, kdy jsme poprvé odehráli náš jediný metalový song Vo co komu co?! a nemetalový refrén si pak zpívaly fanynky ve stanovém městečku. Našli jsme video na YT:
 

 
2007
V tomto roce jsme se poprvé dostali na jeden z našich nejmasovějších a nejmainstreamověších festivalů - Sázavafest. Jedinou lehce alternativní oázu zde pravidelně tvoří stan Balbínka stage. Ve čtvrtek 2.8. od sedmi večer jsme zde nejprve odehráli naše alkointelektuální scénky Zmalujem se!, a pak následoval koncert mužského sboru Vagyny Dy Praga. A protože to byl úspěch veliký, okamžitě si nás stage manager zamluvil na další rok. Zbytek festivalu pak ovládl náš basák jako Billie Jean, o čemž jsme později složili song Billie Jean Bob.

slideshow
ypsilonka webappeal

"Led!"