Ztracená existence

Události » Pražský Majáles

... Vagyny Dy Praga několikrát na megafestivalu

2014

Naše stage v Praze i v Brně byla úplně mimo festival (fuck off studentských kapel). V Praze sme si fanoušky získali a předvedli kolotočářskou show s cukrovou vatou přímo na podiu, v Brně sme hráli jen pro pět lidí (včetně zvukaře) ale zase jsme o to víc zapařili v backstagei.

2013

Naposledy ve Stromovce a opět zakončení festivalu, jako již tradicne v pul jedenáctý.. předtím natáčení pro Óčko a den potom Májový koncert v Rock café...

2012

v květnovém horku jsme vystoupili na iDNES stage se speciální hasičskou šou k upomenutí svátku svatého Floriána

2011

Zavíračka Majálesu ve Stromovce patřila opět Vagýnám, tentokrát ale poprvé mimo hlavní areál.. Braník to stihl na poslední chvíli a začali jsme Bohumilem

2010

Poprvé jsme Majáles zavírali, na hlavní stagei právě skončila fiXa a tak museli všichni projít kolem nás a mnozí zůstali - děkujeme, bylo tam přes tisíc lidí!

2009

VéDéPéčka po roce opět na festivalu Majáles, tentokrát ve Stromovce a po Sto zvířatech!

Na akci jsme secvičili úplně novou pódiovou šou (s náročnou choreografií vypomáhal Vlastík)

Přeháňky, které později na festival zaútočily, se našeho koncertu absolutně netýkaly. Jako vždy se vydařila jízda po všech hudebních žánrech... Nechyběly novinky (např. Itálie) i staré známé hity (třeba 50:50).

 

Odposlechnutá reakce dvou náctiletých punkrockerů: "Jako hrajou si na PUNKERY, voe, ale kytarista NÁCEK, voe, zpěváka jim tam dělá HOPPER a ta hudba, tyvoe no každá písnička byla vždycky jenom vo jedný sloce co se vopakuje, jako fakt nechápu do čeho se chtěj stylizovat, fakt tyvoe jako vůbec..."

Citace ze clanku o majalesu: "Vagyny Dy Praga, kapelka ryze mužského obsazení, provokuje nejen svým názvem, ale i nad texty jsem se nejednou od srdce zasmál, prostě další pohodička k prvnímu pivku."
 
2008
 

první velký koncert mužského sboru na největším jarním festivalu - Majáles na Džbáně.

koncert VDP: "Je to zážitek, na který se nezapomíná!"
viz nadšené ohlasy - blog jedné z návštěvnic fesťáku
 

slideshow
ypsilonka webappeal

"Nabubu zapikaros!"